ul. Sienkiewicza 10-11, 66-400 Gorzów Wlkp. wspl@wsplgorzow.pl REJESTRACJA: ikona rejestracja telefoniczna 957 377 544 ikona rejestracja on-lineon-line
zdjęcie tematyczne podstrony
ikona strony głównej w okruszkach » Medycyna Pracy

Medycyna Pracy

Zgodnie z Ustawą z dnia 27 czerwca 1997 r. o prawie medycyny pracy (Dz.U. nr 96, poz 593) nakłada m.in. na pracodawców określone obowiązki. Zgodnie z art. 22 ustawy pracodawcy ponoszą koszty przeprowadzanych badań wstępnych, kontrolnych i okresowych, na zasadach określonych w kodeksie pracy. Świadczenia zdrowotne powinny być wykonywane na podstawie umowy zawartej przez pracodawcę z podstawową jednostką służby medycyny pracy.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Gorzowie Wlkp. wykonuje badania profilaktyczne (wstępne, okresowe, kontrolne)..

Podstawą przyjęć pracowników jest prawidłowo wystawione skierowanie z zakładu pracy określające rodzaj stanowiska, oraz występujące czynniki szkodliwe. Wszystkie badania odbywają się w jednym miejscu i są wykonane w krótkim terminie. Badania pracowników odbywają się po wcześniejszej rejestracji na określony dzień i godzinę.

Zakładom pracy proponujemy stałą współpracę oraz umowę na w/w usługi - co daje gwarancję stałych cen.

Telefon czynny w godzinach: 12:00 - 14:00

Telefonicznie udzielamy jedynie informacji o badaniach lekarskich

tel.: 957 201 072

email: medycynapracy@wsplgorzow.pl


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X