ul. Sienkiewicza 10-11, 66-400 Gorzów Wlkp. wspl@wsplgorzow.pl REJESTRACJA: ikona rejestracja telefoniczna 957 377 544 ikona rejestracja on-lineon-line
zdjęcie tematyczne podstrony
ikona strony głównej w okruszkach » Strefa Pacjenta » Rejestracja

Rejestracja

Odbywa się telefonicznie pod nr tel 957 377 544, osobiście, za pośrednictwem innych osób w godzinach pracy placówki lub on-line za pośrednictwem strony internetowej.

Lekarskie wizyty domowe przyjmowane są po uzgodnieniu z lekarzem.
Od 8 stycznia 2021 r. skierowania są wystawiane w postaci elektronicznej.

Porady lekarskie, położnej i pielęgniarki środowiskowej udzielane są podczas osobistych wizyt w gabinecie ,w formie teleporad oraz w uzasadnionych medycznie przypadkach podczas wizyt domowych.

Teleporada odbywa się w formie porady telefonicznej, a w uzasadnionych przypadkach, po uzgodnieniu z lekarzem także drogą mailową.

Podczas teleporady lekarz przeprowadza konsultację, w tym analizuje dostępną dokumentację medyczną. W czasie udzielenia świadczenia zdrowotnego lekarz może wpisać e-receptę, e-skierowanie czy e-zlecenie na wyroby medyczne.

W przypadku gdy problem, z którym zgłosił się pacjent uniemożliwia udzielenie świadczenia zdrowotnego w formie teleporady, lekarz wskazuje na konieczność wizyty w placówce. Każda przeprowadzona teleporada jest odnotowana w dokumentacji medycznej pacjenta. Podczas teleporady pacjent ma prawo zgłosić wolę osobistej wizyty u lekarza.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X